Інформаційне оголошення про проведення концесійного конкурсу із надання в концесію майнового комплексу «Вуличний водогін у с. Велика Берізка

Інформаційне оголошення
                    про проведення концесійного конкурсу
                із надання в концесію майнового комплексу
                    «Вуличний водогін у с. Велика Берізка»

1. Об’єкт концесії: майновий комплекс «Вуличний водогін у с. Велика Берізка».
2. Орган, який надає концесію (Концесієдавець): Великоберізківська сільська рада.
3. Термін, на який надається концесія, становить 3 роки.
4.Заявки та конкурсна документація на участь у концесійному конкурсі  приймаються протягом 40 днів із дня оголошення конкурсу – публікації оголошення про проведення концесійного конкурсу щодо надання у концесію майнового комплексу «Вуличний водогін у с. Велика Берізка» в газеті «Знамя труда» та на офіційному веб-порталі органів місцевого самоврядування.
5. Реєстраційний внесок: претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом терміну прийняття заявок повинні надіслати свої заявки та сплатити реєстраційний внесок у розмірі 170 гривень на розрахунковий рахунок Великоберізківської сільської ради.
6. Заявки учасників конкурсу розглядаються в десятиденний строк після надходження заявки.
7. Строк, протягом якого оголошуються результати конкурсу: повідомлення переможцю і запрошення на переговори щодо узгодження кінцевого варіанту концесійного договору та його підписання надсилаються переможцю у п’ятиденний строк з дати прийняття рішення про визначення переможця концесійного  конкурсу.
8. Вимоги до оформлення заявок на участь у конкурсі: у заявці на участь у конкурсі зазначаються:
- повне найменування претендента (прізвище, ім’я, по батькові – для фізичної особи підприємця);
- відомості про його державну реєстрацію;
- відомості про фінансово-майновий стан заявника;
- відомості про наявність у претендента або його засновника (учасника) досвіду обслуговування об’єктів у сфері водопостачання та можливості технологічного і організаційного забезпечення відповідного виду діяльності;
- відомості про дотримання кваліфікаційних вимог, установлених Законом та умовами конкурсу.
   До заявки додаються:
1) засвідчені в установленому порядку копії Статуту або інших установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;
2) дані, які підтверджують можливість претендента забезпечити належне фінансування своєї концесійної діяльності;
3) баланс підприємства (форма 1);
4) звіт про фінансові результати та їх використання (форма 2);
5) звіт про фінансово-майновий стан підприємства (форма 3);
6)відомості щодо наявності досвіду обслуговування об’єктів централізованого водопостачання та можливості технологічного і організаційного забезпечення такої діяльності.
9. Додаткову інформацію стосовно конкурсу і конкурсної документації можна отримати, звернувшись до конкурсної комісії за адресою: 41032, Великоберізківська сільська рада, вул.. Миру, 58, село Велика Берізка Середино-Будського району Сумської області, Україна. Відповіді на запитання можна отримати за телефоном: (05451) 7-63-90 у робочі дні з 8.00 до 17.00.

Конкурсна комісія.