УВАГА! ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018»

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018».

Конкурс проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, Інституту політико-правових та релігійних досліджень, K-project center, органів державної влади, професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань.

Метою Конкурсу є сприяння: підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості; удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників; розширенню участі правничої молоді у науково- дослідній роботі; утвердженню поваги до права, через довіру до правників.

Завдання Конкурсу є визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку, формування громадської оцінки діяльності правників, як окремих особистостей.

До участі у Конкурсі запрошуються юристи, які на момент проведення конкурсу досягай не більше 35 років, мають вищу юридичну освіту та досягай найкращих результатів за фахом протягом року. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Заявки для участі у конкурсі «Молодий правник року 2018» подаються з 19.11.2018 до 07.12.2018 включно до Організаційного комітету шляхом надсилання анкети та відсканованих документів (що підтверджують досягнення) на е-пошту: krmjua@gmail.com.

Церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться в рамках Всеукраїнського тижня права 2018 року.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/molodipravnik/

Оргкомітет: Євген Которобай, тел.: 093-733-47-88, e-mail: kotorobai.e@gmail.com.

ПО 3 ТИСЯЧАМ ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО АЛІМЕНТАХ ПОГАШЕНА ПОВНІСТЮ

По 3 тисячам виконавчих проваджень про стягнення аліментів, заборгованість погашена в повному обсязі, а це – 50 % від усіх документів цієї категорії, що мають заборгованість.

Помітне зростання показників роботи свідчить про те, що державна виконавча служба стала відкритішою та ефективнішою. Завдяки оновленому законодавству у сфері захисту прав дітей державним виконавцям юстиції Сумщини вдалося стягнути понад 115 мільйонів гривень.

«Прийняття ІІ пакету Закону #ЧужихДітейНеБуває дозволило разом з заборгованістю по аліментам стягнути ще й 360 тисяч гривень штрафів. Мова йде про додаткові фінансові стягнення для неплатників у розмірі від 20 % до 50 % від суми боргу, в залежності від строку заборгованості, - зазначає керівник обласної юстиції Ірина Свистун. - Своєчасні зміни змусили 1600 неплатників разом з боргами відрахувати на користь дітей зі своїх кишень ще й фінансові санкції».

За високими цифрами – реальні успішні історії, якими ми ділилися з жителями Сумщини: резонансні суми стягнень, коли одноразово батьки сплачували 100-тисячні борги, реально злякавшись обмежень на право користування автомобілем чи виїзду за кордон. Найганебніше в таких ситуаціях, коли, маючи борги перед власними дітьми, батьки спокійно планували відпустки за кордоном… Проте сила закону зупиняла їх в аеропортах, на прикордонних пунктах пропуску – і це справедливо.

Захист прав дітей на своєчасне отримання аліментів, коли держава робить все для того, щоб подбати про своїх маленьких громадян і доводить #ЧужихДітейНеБуває, – це пріоритет в роботі органів юстиції у час, коли ми утверджуємо пріоритети права.

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Цього разу правові консультації від фахівців юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги мали змогу отримати жителі Сумського району.

Виїзна мобільна група розгорнула свою роботу в селищі міського типу Низи та в селі Бездрик.

Сільські жителі всіх районів області вже проінформовані про сучасні сервіси Мін'юсту, доступною є інформація про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!», проте правові проблемні ситуації виникають і громадяни потребують кваліфікованих консультацій. Цього разу жителів інформували з актуальних правових питань, а саме – щодо порядку оформлення спадщини, поділу майна подружжя при розлученні, збільшення розміру аліментів, приватизації земельної ділянки та виплат «дітям війни».

Не залишили без уваги й Законопроект #РЕЙДЕРСТВОСТОП, що має на меті захист бізнесу і права власності громадян, адже право власності є невід’ємною, основоположною частиною правової держави.