ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ТВОРЧИХ РОБІТ «ПОРТРЕТ ВИКОНАВЦЯ ОЧИМА СУЧАСНОЇ МОЛОДІ»

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області оголошує про старт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді» (далі – Конкурс), який проводиться Міністерством юстиції України з метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та її популяризації серед молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються:

-       діти шкільного віку

Формат роботи: вірш, малюнок, ессе, сценарій заходу.

-       студенти

Формат роботи: вірш, брошура, буклет, презентація, відеоролик, сценарій заходу.

На кожній роботі додатково зазначаються:

-       прізвище, ім’я, по-батькові автора;

-       дата народження;

-       назва навчального закладу;

-       адреса проживання та контактні дані автора (телефон, електронна адреса).

Обласний етап Конкурсу розпочинається з 01 жовтня 2018 року.

Тож якщо ти маєш творчий потенціал – запрошуємо взяти участь у Конкурсі та надіслати свої роботи до 31 жовтня 2018 року включно на адресу Головного територіального управління юстиції у Сумській області: вул. Герасима Кондратьєва, 28, м.Суми, 40003.

Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі «Бюлетень Міністерства юстиції України», на офіційному сайті Міністерства юстиції України та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції, а також нагороджені дипломами  за кращі творчі роботи на урочистій церемонії в Міністерстві юстиції України.

ДОВЕЛОСЯ СПЛАТИТИ АЛІМЕНТІВ НА 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БІЛЬШЕ

Батько двох дітей, сумчанин Олег понад 3 роки ухилявся від сплати аліментів. Але борги нікуди не зникали і сума боргу становила вже майже 62 тисячі гривень. Чоловік не подумав про те, що сила закону #ЧужихДітейНеБуває вплине на нього. Більше того, ІІ пакет цього закону передбачає ще й фінансові санкції за невчасну сплату аліментів.

Отож, до заборгованої немалої суми додалися ще й 50 % штрафних санкцій, а це майже 31 тисяча гривень. Слід зазначити, що сума штрафу також перераховується на утримання дітей.

Під впливом таких великих цифр, розуміючи, що аліменти дітям платити доведеться, батько Олег сплатив весь борг у повному обсязі, разом зі штрафом та виконавчим збором.

У ЦЕНТРІ УВАГИ – КОНКРЕТНІ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Конкретна ситуація стала приводом для позачергового засідання оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя. Його очільник – голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, та члени штабу: керівники юстиції Сумщини, правоохоронних органів, управління Держгеокадастру розглядали звернення, що стосується відновлення прав на земельну ділянку ТОВ «Міжрегіональний центр фондових технологій».

Розглянувши звернення, учасники засідання прийняли рішення: доручити керівництву Головного управління Держгеокадастру розібратися з правами на земельну ділянку, щодо якої звернулося згадане товариство.
«Кожне звернення, що стосується землі, – важливе, незалежно від площі чи ситуації, що складається навколо, – наголошує керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Ми повинні забезпечити законність прав на землю. Для цього проводяться засідання оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя, працює телефонна лінія щодо протидії аграрному рейдерству - 099-50-60-222 .
До речі, спочатку року на лінію отримано 117 дзвінків. Велику роль відіграють і мобільні групи по доступу до безоплатної правової допомоги, які виїжджають у райони області».