СЕРВІС ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» ОФІЦІЙНО ЗАПРАЦЮВАВ У ШОСТЦІ

У величній, оновленій за сприяння міської ради залі відділу державної реєстрації актів цивільного стану міста Шостка неймовірно світло від почуттів. А ще й казкові янголи додають урочистості цьому білосніжному дню, коли в Шостці відбувається перша церемонія у проекті Міністерства юстиції України «ШЛЮБ ЗА ДОБУ». Щасливі закохані Натан та Ірина не стали чекати місяць і сказали свої заповітні «Так», скориставшись зручним новим для Шостки сервісом.

Відтепер вже в чотирьох містах Сумщини: Сумах, Тростянці, Ромнах і Шостці – пари можуть обирати сучасний, позбавлений бюрократичних процедур, формат одруження.

За майже два роки дії в області проекту «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» укладено 858 шлюбів, у 2018 році сервісом скористалося 540 пар. Це близько 10 % від усіх одружень, які зареєстровані на Сумщині.

Нагадаємо усім закоханим, що юстиція надає можливість стати чоловіком і дружиною, не чекаючи місяць. Ви можете ще встигнути подарувати одне одному передноворічне сніжне весілля.

Партнерами проекту «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» на Сумщині є:

комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв:

місто Суми, вулиця Петропавлівська,49, телефон: 0542- 22-27-31;

комунальний заклад «Тростянецький краєзнавчий музей»:

місто Тростянець, вулиця Миру, 2; телефон: 05458-5-12-54;

відділ культури виконавчого комітету Роменської міської ради: місто Ромни, вулиця Коржівська, 94, телефон: 05448- 5-16-34;

комунальний заклад «Шосткинський центр культури і дозвілля»: місто Шостка, бульвар Садовий,13, телефон: 05449- 6-25-69.

НОВІ ТРАДИЦІЇ ВІД ЮСТИЦІЇ: ВЕСІЛЬНІ ЮВІЛЕЇ З ТРЕПЕТОМ ПЕРШИХ ПОЧУТТІВ

Золоті і срібні, перлинні, нефритові, агатові – люди називають весільні річниці дуже символічно. Традицію влаштовувати ювілейні весілля у відділах реєстрації актів цивільного стану цьогоріч започаткувало Міністерство юстиції України.

Це дуже символічно, адже подружнім парам надається можливість повернутися через прожиті роки в ті приємні хвилини, коли звучали два заповітних «Так». А ще таким чином ми звертаємо увагу суспільства до родинних цінностей, які є найважливішими для української нації.

У Сумах, у новому офісі сучасного зразка «Open Space», де оформлена вишукана зала для весільних церемоній, сьогодні трояндове весілля відзначили Олександр і Вікторія Сальникови. Щасливе подружжя знову стало на рушник, який їм простелили красені-сини.

Зворушлива церемонія, наповнена глибокими почуттями і щирістю, ще раз продемонструвала силу кохання і нев’янучі традиції, які важливо берегти і примножувати.

Юстиція Сумщини завжди готова додати радості у вашу родинну подію, зробивши її неповторною і яскравою.

НАЙБІЛЬШ ВЖИВАНІ ТА НАЙБІЛЬШ РІДКІСНІ ІМЕНА НА СУМЩИНІ

З великою любов’ю і найкращими надіями обирають батьки імена своїм діткам, прагнучи подарувати їм щасливу життєву долю, увінчану успіхами та перемогами.

Серед зареєстрованих за 11 місяців 2018 року юстицією Сумщини імен залишилися найпопулярнішими Анна, Анастасія, Аріна, Аліса, Варвара, Вікторія, Артем, Богдан, Давид, Єгор, Максим, Марк, Назар, Олександр.

Називали продовжувачів свого роду і рідковживаними іменами. Дівчатка отримали такі вишукані імена, як Агнеса, Ада, Асіль, Геода, Жасмін, Заріна, Іріда, Олівія, а хлопчики – Арам, Дамір, Ернест, Рафаель, Рустам.

Нагадаємо, за 11 місяців на Сумщині народилося майже 6650, а перший документ про народження в закладах охорони здоров’я завдяки ініціативам Мін'юсту отримали понад 4600 новонароджених жителів Сумщини.

Будьте бережені Богом та батьками, народжені у 2018–му, нехай на вас чекає життя у мирній, заможній та прогресивній країні.

.