Категорії

Про внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання Великоберізківської сільської ради від 14.07.2017


                           ВЕЛИКОБЕРІЗКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                                  СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО  РАЙОНУ

                                           СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                           СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

                                        ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ                                                                                                     

                             

РІШЕННЯ

Від 13.09.2018

с.Велика Берізка

 

Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії 7 скликання Великоберізківської сільської ради від 14.07.2017 «Про встановлення плати за землю на території Великоберізківської сільської ради»

 

        Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 № 2497-VIII, п. 3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 07.12.2017 № 2245-VIII, керуючись ст. ст. 3, 273, 274, 277, 284 Податкового кодексу України, ст. ст. 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Великоберізківська сільська рада

           ВИРІШИЛА:

       1. Підпункти 1.1 та 1.5 пункту 1 рішення вісімнадцятої сесії 7 скликання від 14.07.2017 «Про встановлення плати за землю на території Великоберізківської сільської ради» викласти в наступній редакції:

       1.1. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) встановлюється у розмірі 1,0 відсотка від нормативної грошової оцінки, крім земельних ділянок, призначених для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

       Ставка земельного податку за  земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від їх місцезнаходження) й призначені для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, встановлюється у розмірі 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

      1.5. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено , встановлюється у розмірі 5,0 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, крім земельних ділянок, призначених для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.  

      Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено й які призначені для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, встановлюється у розмірі 0,1 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

      2. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення й діє до 31.12.2018 включно.

      Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційній інтернет-сторінці Великоберізківської сільської ради.

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю.

 

             Сільський голова                                                   Г.І.Роговець